2016-07-12

Šildymo būdai, sistemos

Pasirinkta netinkama ar neefektyvi šildymo sistema dažnai vargina ir nuvilia gyventojus, kadangi ji nepadeda sutaupyti, dažnai veikia nekokybiškai ar nesuteikia komforto. Todėl labai dažna situacija, kuomet namo savininkams iškyla dilema dėl tinkamo šildymo sistemos pasirinkimo.
Įrenginėdama šildymo sistemas, įmonė „Statgreita“ visada pasirūpina profesionaliais inžineriniais projektais, todėl visuomet yra atsižvelgiama į klientų poreikius ar lūkesčius, klientų namo tipą ir kitus, diegiant šildymo sistemą, svarbius aspektus.
Norint, kad Jūsų namų šildymo sistemoje nesikauptų įvairios nuosėdos, rūdys ar norint išvengti galimo suprastėjusio šildymo, vertėtų rinktis patikimą, su tinkamomis technologinėmis savybėmis ir palankiais išlaikymo kaštais, šildymo sistemą. Įmonė „Statgreita“ naudoja tiek šiuolaikinę, naujųjų technologijų atradimą – geoterminio šildymo sistemą, tiek ir kietojo kuro (malkų) šildymo sistemą, koklius ar net saulės kolektorius.
Geoterminio šildymo sistema pasižymi ekonomiškumu bei yra ekologiškai švari, itin aukšto efektyvumo šildymo sistema. Kietojo kuro šildymo sistema yra viena pigiausių ir paprasčiausių šildymo sistemų. Tuo tarpu koklių šiluma yra itin naudinga ir sveika, o rankų darbo kokliai suteikia jaukumo namams. Naudojamas saulės kolektorius taip pat yra šiuolaikiškas, bene pigiausias, paprasčiausias ir populiariausias saulės energijos panaudojimas ruošiant karštą vandenį savo namuose.
Ilgametę patirtį, diegiant šildymo sistemas, turinti įmonė „Statgreita“ gali užtikrinti, kiekvieną iš Jūsų, kad tokie šildymo būdai bus puikus pasirinkimas visiems, norintiems savo namuose turėti ekonomišką, ekologiškai švarią namų šildymo sistemą.
Norėdami daugiau sužinoti apie šildymo sistemas, jų diegimą, susisiekite su „Statgreita“ kolektyvu ir pasirinkite geriausią šildymo būdą Jūsų namams.