2016-07-12

Protingo namo sprendimai

Vis labiau tobulėjančios informacinės technologijos skverbiasi į mūsų gyvenimą, todėl be jų dažnas jau neįsivaizduoja savo kasdienybės. Protingi namo sprendimai taip pat jau daugeliui ne naujiena, kurie dėl savo ypatingai svarbių funkcijų ir vis labiau augant komforto poreikiui nepalieka abejingų.
Protingas namas yra vientisa sistema, kuri jau nuo seno yra laikoma prestižinio namo pasirinkimu. Vienas svarbiausių protingo namo aspektų – orientavimasis į technologinius sprendimus ir į energijos taupymą, kas savaime leidžia sutaupyti išlaidas.
Įmonė „Statgreita“ siūlo kompleksinius protingo namo sprendimus, skirtus įgyvendinti pažangią protingo namo sistemą: pilną pastato ir paprastą, jame esančios, įrangos valdymą, taupymo galimybes, sistemos patikimumą, tinkamą sistemų panaudojimą, kurios tarpusavyje suderina elektrinių prietaisų darbą ir išnaudoja visas jų galimybes. Tai gali būti šildymo, apšvietimo, apsaugos valdymo, garso, vaizdo valdymo sistemos ar net sistemos, kurios reguliuoja Jūsų elektros suvartojimą. Todėl protingo namo sprendimai leidžia naudotis technikos naujovėmis ir mėgautis ypatingu komfortu savo namuose.
Turėdama ilgametę patirtį įgyvendinant protingo namo sprendimus, įmonė „Statgreita“ siekia, kad įgyvendinti projektai būtų techniškai ir ekonomiškai efektyvūs, o įranga būtų pritaikyta prie kiekvieno pastato ir kliento poreikių. Žinoma, norint įdiegti protingo namo sistemą, ją suprojektuoti ir įrengti galima pagal kiekvieno kliento poreikius ir norus. Todėl tai ypatingai puikus būdas sukurti klientų poreikius ir norus atitinkančią aplinką. Taip pat įmonė „Statgreita“ skiria ypatingą dėmesį namų ekonomiškumui, tinkamai šildymo sistemai, kad kiekvienam tai būtų patogus, ekonomiškas ir saugus sprendimas.
Kas svarbiausia, pasirinkę protingo namo sprendimus galėsite naudotis ir naujomis valdymo galimybėmis, kurios, kiekvienam iš Jūsų, valdyti savo namą, leis internetu ar net mobiliuoju telefonu. Tai ypatingai patogu tada, kai atostogaujate ar esate darbe, tačiau norite sužinoti kas vyksta Jūsų namuose ar tada, kai norite atlikti tam tikrus veiksmus, tokius kaip: įjungti šviesas ar muziką, atkreipiant kitų dėmesį, jog Jūsų namas nėra tuščias. Taip pat labai svarbus aspektas ir tai, kad įvykus nenumatytiems įvykiams protingo namo sistema iškart apie tai praneša savo šeimininkui.
Be visa to, protingi namai pasižymi automatizacija, todėl jeigu gyvenate kelių aukštų name Jums nereikės jungtinėti šviesos jungiklių, kadangi vos atidarius tam tikro kambario duris ar lipant laiptais apšvietimas įsijungs automatiškai. Taip pat galimi ir kiti automatizacijos sprendimai, tokie kaip: tam tikru laiku išjungiamas televizorius, kompiuteris ar net, atskirose namo zonose, nustatoma skirtinga šildymo temperatūra. Visa tai yra valdoma specialiais jutikliais, kurie jau iš anksto yra suprogramuoti tam tikrais nustatymais.
Tad protingo namo pasirinkimas nepastebimai taps būtinybe kiekvieno Jūsų namuose be kurių ilgainiui neįsivaizduosite savo gyvenimo, kadangi tai naujas, patikimas ir efektyvus būdas naudotis naujausiais technologiniais sprendimais.