2016-04-13

Apie mus

Vieni pagrindinių UAB „Statgreita“ veiklos pagrindų – profesionalumas, darbo kokybė, šiuolaikiškumas bei į klientą orientuotas požiūris. Todėl namą galėsite pasirinkti tiek iš blokelių ar plytų. Pastarieji namai pasižymi tvirta konstrukcija, didele šilumos akumuliacija ir kompaktiškais išmatavimais. Tuo tarpu namai, pastatyti iš blokelių pasižymi lengvu apdirbimu, puikiu atsparumu drėgmei bei temperatūrai.
Įmonėje dirba tik puikiai statybų sritį išmanantys specialistai, kurie kruopščiai išanalizuoja kiekvieno kliento norus ir galimybes, pasiūlo geriausius ir palankiausius sprendimus mūsų klientams. Kas svarbiausia, atliktiems darbams, pagal LR įstatymus, yra suteikiamos 5 metų garantijos, kas užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Visa tai leidžia tinkamai prisitaikyti prie klientų poreikių, kaskart diegti naujoves bei ieškoti naujų galimybių.
Pasirinkę įmonės „Statgreita“ konstrukcijas galėsite įgyvendinti įvairius, Jūsų poreikius atitinkančius ir įspūdingus architektūrinius sprendimus. Tad jeigu planuojate investuoti ar vykdyti statybų darbus susisiekite su įmone „Statgreita“ ir sužinokite visą Jums reikiamą informaciją apie įmonės darbo principus ir galimą bendradarbiavimą.
Norėdami turėti jaukius namus, į kuriuos visuomet norisi sugrįžti, rinkitės kokybiškas „Statgreita“ konstrukcijas!