2016-04-13

Apie mus

Jau nuo seno namai yra laikomi tradiciškumo ir šeimos židiniu, todėl tai vieta, kur kiekvienas gali jaustis saugus bei tai vieta, kur galima pailsėti po visos dienos darbų.
UAB „Statgreita“ visuomet vertindama namų bei baldų unikalumą, jų kokybę, puoselėdama tradicijas, suprojektuoja bei stato išskirtinius namus, kurie taps Jūsų jaukiausia bei saugiausia šeimos vieta. Ilgą laiką dirbant šioje srityje įmonė „Statgreita“, išmanydama visus namui svarbius projektavimo aspektus, darbus atlieka kruopščiai ir profesionaliai, o rankų darbo gaminiai Jūsų namuose visuomet skleis jaukią šilumą. Todėl stengdamiesi patenkinti savo klientų lūkesčius kaskart stengiamės plėsti savo gaminių asortimentą, pasiūlyti naujus dizaino sprendimus, aukščiausios kokybės gaminius ir pažangias technologijas. Todėl konstrukcijos pasižymi tvirtumu, vientisumu bei aukščiausia kokybe. Norėdami pasirinkti ne tik namo, bet ir baldų konstrukcijas kiekvienas gali pasirinkti individualius, pagal projektą suprojektuotus baldus, todėl jie gali būti tiek iš medienos masyvo, tiek ir iš plokščių. Tai suteikia mūsų klientams pasirinkimo laisvę.
Vieni pagrindinių „Statgreita“ veiklos pagrindų – profesionalumas, darbo kokybė, šiuolaikiškumas bei į klientą orientuotas požiūris. Todėl namą galėsite pasirinkti tiek iš blokelių ar plytų. Pastarieji namai pasižymi tvirta konstrukcija, didele šilumos akumuliacija ir kompaktiškais išmatavimais. Tuo tarpu namai, pastatyti iš blokelių pasižymi lengvu apdirbimu, puikiu atsparumu drėgmei bei temperatūrai.
Įmonėje dirba tik puikiai statybų sritį išmanantys specialistai, kurie kruopščiai išanalizuoja kiekvieno kliento norus ir galimybes, pasiūlo geriausius ir palankiausius sprendimus mūsų klientams. Kas svarbiausia, atliktiems darbams, pagal LR įstatymus, yra suteikiamos 5 metų garantijos, kas užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Visa tai leidžia tinkamai prisitaikyti prie klientų poreikių, kaskart diegti naujoves bei ieškoti naujų galimybių.
Pasirinkę įmonės „Statgreita“ konstrukcijas galėsite įgyvendinti įvairius, Jūsų poreikius atitinkančius ir įspūdingus architektūrinius sprendimus. Tad jeigu planuojate investuoti ar vykdyti statybų darbus susisiekite su įmone „Statgreita“ ir sužinokite visą Jums reikiamą informaciją apie įmonės darbo principus ir galimą bendradarbiavimą.
Norėdami turėti jaukius namus, į kuriuos visuomet norisi sugrįžti, rinkitės kokybiškas „Statgreita“ konstrukcijas!